Moment „PO”

Moment „PO”

Próbowałam już trochę surfingu, ale tak na poważnie wzięłam się za to na Bali. Pierwsza lekcja o 6 AM, z pro 50-letnim surferem, który stwierdził, że poradzę sobie z 2m falami. Optymistycznie, bo zmieliło mnie masę razy, wypiłam hektolitry wody itp... Ale w końcu zaczęło wychodzić. Satysfakcja po wyjściu z oceanu, siedzenie na plaży, w słońcu, o poranku bez ludzi, w niebywałej ciszy (w porównaniu do tego co było w wodzie), patrząc na fale - nieocenione uczucie. To chyba moja definicja bycia na fali. Czyli moment „PO”, moment celebracji. 🙃 Załączony film najlepiej obrazuje tę chwilę.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”