Moment nie do zapomnienia

Moment nie do zapomnienia

Wyobraź sobie, że znów masz 5 lat i z utęsknieniem zaglądasz pod choinkę czy któryś z leżących pod nią prezentów to właśnie TEN opisany przez Ciebie w liście do św. Mikołaja. Całą wigilie wiercisz się na krześle czekając na pierwszą gwiazdkę i w końcu nadchodzi ten moment…. Rozrywasz papier prezentowy i przenosisz się w inny wymiar. Nie ma w życiu nic piękniejszego niż tamten moment i złapanie swojej pierwszej, wyczekanej w zimnym oceanie fali. Euforia miesza się z zachwytem, a te kilkanaście sekund przejazdu po spienionej fali zostaje w pamięci na zawsze. Już nic nie jest takie samo.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”