Moje bycie

Moje bycie

Bycie na fali, to bycie na fali swojego życia i swoich potrzeb. To czasem bycie w ruchu a czasem w statycznej formie. To szukanie siebie w ciszy i w ekstremalnych sytuacjach i prostym życiu. To sprawdzanie siebie w różnych sytuacjach, obserwacja i wyciąganie wniosków. Moje bycie na fali to bycie w 100 procentach sobą. Każdego dnia czerpię z życia garściami i doświadczam. Bycie na fali to kochanie życia i doświadczeń jakie za sobą niesie. To zderzenie z trudnościami. To padnij, powstań, kochaj, bój się i rób i nigdy, ale to nigdy nie poddawaj. Z miłością do siebie i świata. Agata

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”