Moja fala

Moja fala

Dla mnie „być na fali” oznacza stan zainspirowania. Stan zmotywowania do działania twórczego, kreatywnego i aktywnego. Stan kiedy umysł jest chłonny wszystkiego. Nowych informacji, wiedzy, doświadczeń, nowych przeżyć, ludzi i szeroko pojętego piękna. Jest to dla mnie też stan spokoju ducha, ponieważ to właśnie w falach znajduje ukojenie dla błądzących myśli, co zazwyczaj wylewam na płótno. Motyw wody i rozlewający się fal jest mi bliski i to z nimi utożsamiam swoje emocję.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”