Mój własny wehikuł czasu – SURF…

Mój własny wehikuł czasu – SURF…

Hey KIA Team,
Fantastyczny konkurs stworzyliście!
To zdjęcie jest z Zanzibaru, nie mam niestety lepszej jakości.
Moim żywiołem jest woda i uwielbiam całe to otoczenie i ludzi którzy kochają ten świat, surf zawsze mnie pociągał, ale nigdy nie miałam odwagi by spróbować. Natomiast miałam okazje zrobić kurs nurkowania i jest cool:)
KIA absolutnie jest również marką do której mam ogromy sentyment, na mojej liście życzeń obecnie jest KIA Stinger w kolorze słońca:) tak więc macie to czynienia z kobietą, która nie tylko kocha słońce i wodę, ale również auta i jednoślady.
Mogę się pochwalić że kiedyś byłam z Motormania na super wyprawie w Marbella:)
Wy spowodawliście że sięgam po więcej!
Ściskam Karolina!

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”