Mój moment

Mój moment

Nie surfuję. Jeszcze nie. Ale gdy zobaczyłam serwerów na stojąc bezpiecznie na białym, sypkim jak mąka, piasku, zapaliły się we mnie lampki inspiracji. Gdzieś tam w środku zaczęła tlić się inspiracja, by wreszcie odważyć się i poczuć radość każda komórka swojego ciała. Bo tak to sobie wyobrażam. Moment, który wznosi i daje wolność. Tę prawdziwa, wewnętrzną. Mój moment. Moment przekraczania swoich granic komfortu. Moment, w którym jestem ja i zew natury. Kiedy nie ma zbędnych myśli, a z piersi wydobywa się dziki wrzask radości. I’m alive!

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”