Mogę wszystko!

Mogę wszystko!

Dla mnie bycie na fali to uczucie przepełnienia szczęściem. Wyobrażam sobie surfera i te upadki, które pozwalają mu zdobyć doświadczenie, aby osiągnąć cel i zdobyć tę falę. Te uczucia, które wtedy mu towarzyszą: dumy i spełnienia siebie nie byłoby możliwe, gdyby od razu wziął deskę i podjął falę. Tak samo w codziennych celach, nim je zdobędziemy poruszamy się ku nim małymi kroczkami, a czasem nawet cofamy, tylko po to, aby dotrzeć do mety i wtedy krzyknąć: ,,Tak, to ja! Mogę wszystko!" To uczucie wiary w siebie to dla mnie bycie na fali.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”