MISIRLOU

Podczas moich wakacji na Florydzie, nie trudno było o bycie "Na Fali", w dosłownym, jak i metaforycznym tego słowa znaczeniu. Woda z oceanu sprawia, że człowiek czuje się wolny i jest malutki w porównaniu do ogromu tej planety. Wtedy też rodzą się pewnego rodzaju przemyślenia i inspiracje z tym związane.

Lekki powiew wiatru, dźwięki ptaków, piasek w każdym możliwym zakamarku, a w słuchawkach bez przerwy wszystkie możliwe utwory The Beach Boys i The Surfin' Souls (bardzo fajny zespół z Poznania, polecam!!).

Dlatego też jestem pewna, że do mojego bycia "Na Fali Inspiracji" dołożyłby się wyjazd do Portugalii na surfcamp, aby poczuć się niczym jak z "The Endless Summer", bo nigdy nie chcemy, aby się lato kończyło, prawda?

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”