Miejska fala

Miejska fala

Dla mnie „być na fali” oznacza stałe dążenie do osiągnięcia tego co kochamy, tego co pragniemy, tego co jest nasza inspiracją. Ludzie są moja inspiracją, dają siłę do spełniania marzeń, przekazują swoje wibrujące fale, które przekształcają się w energie do działania. Nie możemy przegapić fal w naszym życiu, siedząc ciągle na plaży obserwując jak przemijają, jedna za druga. Odkrywajmy się, łapmy fale, szukajmy inspiracji i kochajmy ludzi! Pozdrawia Ada na miejskiej fali!

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”