Manifestacja własnej drogi

Manifestacja własnej drogi

Są takie dni kiedy moje serce i umysł w pełni korzystają ze swojego potencjału i wtedy powstają moje prace, obrazy i dzieje się magia.

Potrafię wtedy wyłączyć myślenie konstruktywne na rzecz czyli bycia na fali inspiracji... Manifestuje wtedy siebie, wtedy dopiero wtenczas jestem prawdziwa... Niewielu ludzi mnie taką zna.
Pragnienie, które mam głęboko w sobie i które każdego dnia woła do mnie abym mogła w końcu osiągnąć ten stan permanentnie.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”