Manager/projektant ubioru

Manager/projektant ubioru

Pracuję w firmie psychoterapeutycznej, gdzie jako manager pomagam w organizacji szkoleń dla psychoterapeutów na terytorium Polski. Po godzinach pracy pracuję jako freelancer projektant ubioru, tworząc projekty dla indywidualnych klientów, biorąc udział w różnych pokazach modowych w Polsce i za granicą oraz tworząc własną markę pod hasłem odpowiedzialnej i zrównoważonej mody. Już w wieku 15 lat wiedziałam, że chcę swoje życie związać z modą poprzez szycie, konstrukcje i projektowanie ubioru. Na przestrzeni tylu lat szłam za swoim sercem nie zwracając uwagę na trudności w świecie modowym. Teraz spełniam swoje marzenia pokazując swój świat poprzez ubiór na pokazach modowych i uzyskując akceptację innych co jest dla mnie najlepsza nagrodą. Na fali inspiracji dla mnie to podążanie za swoim sercem i życie swoją pasją na maksa inspirując się światem dookoła. Między innym na liście moich marzeń jest spróbowanie surfowania na falach i wyjazd na surfcamp. Jest to moja inspiracja na najbliższy czas.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”