Małe wielkie próby

Małe wielkie próby

Na fali jestem wtedy kiedy chce próbować nowych rzeczy, dla niektórych zwykłych, a dla mnie niezwykłych. To czas kiedy na każdą szaloną propozycje mówię tak, ok chodźmy spróbować. Bo to, że na początku nie będzie wychodzić, nie znaczy, że nie jesteś na fali. Na fali oznacza otwartość na próby i nowe wyzwania. Oznacza przełamywanie lęków i docenianie chwil. A dosłownie - nawet wtedy kiedy wiele razy znalazłam się pod falą, to i tak byłam szczęśliwa. A te zdjęcia to taki mój mały dowód. PS: pierwsza nauka surfingu w maju 2022, San Diego. Instruktor był w szoku jak grupka Polaków, która nigdy nie surfowała, z takim zapałem uczyła się w tak fatalny h warunkach. Ja tam przełamałam niechęć do okropnie zimnej wody, lęk kiedy nie mam gruntu pod nogami i strach przed kłującymi rybami/płaszczkami, których w tamtym rejonie było wiele.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”