Ludzie

Być na Fali Inspiracji to dostrzec, że najwyższą wartością w życiu są ludzie. Ekhm... Konkretnie ci ludzie, którzy wyciągnęli ku mnie pomocną dłoń, podwieźli do domu po imprezie, pozwolili usiąść na przednim siedzeniu kiedy było mi słabo, zgodzili się żebym puszczała moje ulubione piosenki w ich aucie na cały regulator. I ciekawym zjawiskiem jest to, że to właśnie przypadkowe spotkania kształtują naszą drogę życiową. Kiedy zabierasz jakiegoś autostopowicza i on dzieli się swoimi historiami i w końcu to ty podajesz tą pomocną dłoń a on Cię inspiruje. Ja miałam szczęście, by tak rzec, ponieważ ją znalazłam. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład jadę jako pasażer, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, będę w Portugalii i będę ot, choćby sadzić… znaczy… pływać na falach.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”