Lot bez skrzydeł

Lot bez skrzydeł

Być na fali to taniec wszystkich zmysłów z siłą natury. To prędkość, która powoduje, że czas na chwile staje. To moment w, którym intuicja wie kiedy trzeba wstać bo czujesz jedność z energią oceanu. To chwila, która powoduje, że szczęście ze złapanej fali jest jak pełen bak, który starcza na resztę dnia. To scena, którą czasami dzielisz z innymi a mimo to czujesz się jak jej główny bohater. Być na fali to jak wznoszenie się do góry ale bez skrzydeł gdzie mimo to czujesz się jakbyś latał.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”