LIVE LIFE

LIVE LIFE

Być na Fali oznacza dla mnie to samo co "live life" - "żyć swoim życiem". Być obecnym w nim, smakować je i doceniać. Żyć swoim życiem to jak płynąć na swojej fali. Jedna fala - jeden surfer! Być na swojej fali, to korzystać ze swojej mocy i potencjału, szanować je i ufać im, zwłaszcza gdy pojawia się pokusa czyjejś "lepszej fali", która wydaje się być idealna, ciekawsza, większa Być na fali to być ciekawym siebie. Każdego dnia, To część przygody.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”