Let’s be free, let’s go surfing

Let’s be free, let’s go surfing

Bycie na fali to dla mnie odzwierciedlenie życia. Co Cię czeka? Trudności, które mogą wystąpić już na początku, gdy będziesz próbować przedostać się tylko o kilka metrów dalej. Już będziesz myślał, że dobrze Ci idzie, lecz znikąd nadejdzie siła, która sprawi, że braknie Ci tchu. Najważniejsze to się nie poddać. Czasem to będzie krótki moment wśród wielu porażek. Czy to coś złego? Nie. Bo chwila, gdy będziesz na fali to nagroda za Twoją ciężką pracę, determinację i radości z próbowania.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”