Let the wave carry you away and take you to another world

Let the wave carry you away and take you to another world

„Być na fali” - długo zastanawiałam się nad tym co właściwie to dla mnie oznacza.
Szczęście, wolność i energia - te słowa chyba najbardziej oddają dla mnie tego znaczenie. Myślę, że właściwe będzie również porównanie tego do momentu w życiu, w którym czujemy się jakbyśmy weszli na szczyt góry i utrzymywali się na nim przez jakiś dłuższy czas, niekoniecznie od razu schodząc. Chwila, która jest jak podróż do innego świata.
W moim życiu to właśnie sport pozwala mi przenieść się „na falę”. Mogę zwolnić, oderwać się od rzeczywistości i szybkiego tępa w jakim teraz wszyscy żyjemy, zapomnieć o obowiązkach i zmartwieniach.
Wybrałam to zdjęcie bo jest po prostu prawdziwe i jako jedno z nielicznych pokazuje mnie w momencie, w którym jestem na przysłowiowej fali, co sprawia że jest dla mnie wyjątkowe.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”