Let it be

Let it be

Być "na fali" to dla mnie znacznie więcej niż tylko chwilowy stan, kiedy wszystko układa się po mojej myśli. To dla mnie głębsze, bardziej osobiste i wiąże się z moim sposobem postrzegania życia oraz sposobem, w jaki dążę do osiągnięcia spełnienia. Dla mnie, być "na fali" oznacza bycie w stanie harmonii i równowagi, zarówno z samym sobą, jak i z otaczającym światem. To uczucie, kiedy jestem w pełni autentyczna i wierna sobie, kiedy realizuję swoje pasje. 
To także zdolność do akceptacji zmian i wyzwań, które pojawiają się na mojej drodze, z otwartością na nowe doświadczenia i naukę z nich. To stan umysłu, w którym jestem otwarta na to co przynosi życie i gotowa do przekraczania swoich granic. To także zdolność do dzielenia się pozytywną energią i inspiracją z innymi, tworząc otoczenie w którym ja i inni czują się dobrze. Kiedy jestem "na fali", czuję się pełna energii i motywacji, gotowa do podjęcia wyzwań i tworzenia czegoś wartościowego. To moment, który przynosi mi nie tylko szczęście, ale także spełnienie, ponieważ wiem, że żyję zgodnie z moimi wartościami.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”