Latte na owsianym

Latte na owsianym

Latte na owsianym,
Od tego się wszystko zaczyna...
Niby tylko kawka, mała przerwa w dniu, ta fika, gdzie czuję, że jestem tu i teraz, a zarazem tak daleko w myślach. Ten napływ spokoju, ekscytacji, zadumy i w końcu fali inspiracji~
Z pierwszym łykiem zanurzam się głęboko w swoich marzeniach, i tak się w nich taplam widząc co chwilę inne obrazy przed oczami. Co ja takiego widzę spytacie?
Widzę na raz tyle, że sama się czasem gubię. Raz widzę siebie siedzącą w namiocie na dzikiej plaży, z kolejnym łykiem widzę siebie podczas przygody życia w dżungli, a jeszcze innym razem buduję swój dom w vanie i podróżuje po świecie.
Czuję, że jestem na fali, kiedy sączę latte i kreuję niezliczone scenariusze i plany na swoje życie, które rzecz jasna ujrzą światło dzienne!!!

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”