Łapię każdą falę

Łapię każdą falę

Dla niektórych życie to sztuka wyboru, dla mnie - sztuka chwytania okazji. Każda kolejna jest falą, która wznosi ponad horyzonty, które są nieosiągalne podczas flauty. "Na fali" znaczy dla mnie tyle, co frazeologizm "oddychać pełną piersią" - oznacza łapanie pojawiających się szans. Często wiąże się to z odwagą, bo "niejednego porwała już fala", ale kto nie ryzykuje... wystarczy już parafraz. "Na fali" to żyć pełnią życia, przeć do przodu, podejmować ryzyko i korzystać z ekscytującego świata!

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”