Kim jestem, gdy niesie mnie fala podróży?

Kim jestem, gdy niesie mnie fala podróży?

Jestem na fali, gdy odważnie żyję chwilą skupiając wszystkie swoje zmysły na jedynym momencie, który trwa - TERAZ. Moimi falami inspiracji są podróże oraz przeżywanie emocji, których dostarczają chwile spędzone w naturze. Każda przygoda nieodwracalnie wpływa na to kim jestem. Na fali podróży czuję się połączona ze wszechświatem, zanurzona w jego esencji.

Wracam do domu bogatsza o nowe doświadczenia, wspomnienia i przygody – kocham uczucie odkrywania tego kim się staję, gdy otacza mnie nieznane. Żyję dla inspirujących chwil, które zatrzymuję w kadrach, by w każdej chwili móc wrócić do łapania fal inspiracji i kreatywnego wykorzystywania ich w codziennym życiu - w procesie tworzenia. Dzięki temu, fala trwa, a ja nieskończenie czerpię radość i energię z jej zasobów.

Wykorzystane w filmie kadry zostały stworzone podczas mojej samotnej podróży na Fuertaventurę w maju 2023 roku.Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”