Kiedyś myślałam inaczej

Kiedyś myślałam inaczej

Kiedyś myślałam inaczej. Kiedyś myślałam, że życie "na fali" to bycie na szczycie, życie na 100%, dążenie do celu i osiąganie sukcesu. Dziś, już parę lat starsza i bogatsza w doświadczenia, już nieco inaczej postrzegam metaforę fali. Bo ona przecież żyje i przechodzi różne fazy - najpierw jej nie ma, jest po prostu całość, bezkresny ogrom wody, z którego nieśmiało wynurza się nad jej poziom, wzbiera, rośnie w siłę, do swojej spektakularnej postaci, po czym kończy żywot w tej samej całości, z której wyrosła, tylko w nieco innym miejscu. Analogicznie, życie "na fali", to wybijanie się ponad całość, zgodnie ze swoimi celami, wspinanie się na wyżyny i obserwacja drogi, która nas tam doprowadziła, radość, duma z własnych osiągnięć, po czym odpuszczenie na chwilę, odpoczynek, weryfikacja tego, czego chcemy od życia, ze spokojem i wiarą, że przed nami kolejne, bardziej lub mniej ekscytujące wyzwania (bo przecież są małe i duże fale). Życie "na fali" to zatem elastyczność, umiejętność dopasowania się do tego, co niesie nam życie, umiejętność przeżywania upadków i wzbijania się na wyżyny kolejny i kolejny raz.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”