Kiedy w żyłach płyną fale ♡

Kiedy w żyłach płyną fale ♡

Bycie na fali to bezgraniczna miłość i szacunek do morza/oceanu. To życie w rytmie fal uderzających o brzeg. To wstawanie o 5 rano, żeby poczuć wiatr w skrzydłach i słoną wodę pod stopami. To kiedy bierzesz deskę i na tafli wody zostawiasz swoje wszystkie problemy. To ciągłe dążenie do bycia lepszą wersją siebie. To przyjaźń i szacunek do każdego kto rusza na podbój fal. To praca aby młode pokolenie znalazło swoją pasję i inspirację do życia. Poznajcie mojego chłopaka Noriela - moją największą inspirację i człowieka, którego serce należy do oceanu. Na co dzień surfuje po panamskich falach, edukuje młode pokolenie surferów i marzy o tym aby łapać falki na całym świecie. We wrześniu po raz pierwszy przylatuje do Polski. Naszym ogromnym marzeniem jest surfing w Peniche a na naszej bucket list jest legendarne Nazare. 27 września są jego urodziny, pomożecie spełnić to marzenie? Dziękuję Kia i Kubie, że inspirujecie i propagujecie ten niezwykły sport w Polsce. Serce mi rośnie na myśl, że coraz więcej ludzi ma szansę poczuć jak to jest BYĆ NA FALI♡ Wiem, że jest to marzenie wielu osób tutaj ale jeśli możecie wpaść na profil @noriel_bustamante i zostawić trochę miłości, będę Wam ogromnie wdzięczna. Miłość i pura vida, pura vida dla wszystkich!

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”