Keep chasing your dreams

Keep chasing your dreams

"Być na fali" to dla mnie przede wszystkim żyć w zgodzie ze sobą :)To miłość do życia, do samego siebie, dbanie o swoje ciało, ducha i umysł. Cały sens życia polega na tym, żeby się zmieniać, ewoluować, rozwijać... podążać za marzeniami. Brać życie takim, jakie jest i wyciskać z niego jak najwięcej :) Od małego dziecka kochałam wodę i wszystko co z nią związane. Wbiegałam do morza nie oglądając się za siebie jak tylko nauczyłam się chodzić. Od kiedy pamiętam surfing był na mojej bucket list i na samą myśl o tym mam uśmiech od ucha do ucha. Miałam to zrobić z najlepszą przyjaciółką... niestety nie zdążyłam. Wierzę natomiast, że będzie tam ze mną duchem i będzie mega zajarana patrząc jak spełniam swoje marzenie :)

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”