Każdy człowiek ma to, na co się odważy…

Każdy człowiek ma to, na co się odważy…

Bycie na fali dla mnie oznacza świadome i autentyczne życie, czerpanie radości i satysfakcji z każdego dnia. To akceptacja swojej kobiecości i pełne wykorzystanie potencjału, który tkwi w każdym z nas. To również przezwyciężanie przeszłości i zgoda na to, co było, a jednocześnie bycie uważnym na teraźniejszość i intensywne doświadczanie życia.
W moim życiu bycie na fali oznacza spędzanie czasu z ludźmi, z którymi czuję się prawdziwie dobrze, tworzenie relacji opartych na autentyczności i wsparciu. To także poświęcenie czasu naturze, gdzie wędrując po górach, zwiedzając piękne zakamarki świata , odnajduję spokój i inspirację. Jednak to, co naprawdę nadaje sens mojemu życiu, to praca z osobami z niepełnosprawnościami. Pomaganie im i wspieranie ich w osiąganiu celów i marzeń jest dla mnie niezwykle ważne i satysfakcjonujące.
Podsumowując, bycie na fali to dla mnie pełne życie, w którym łączę swoje pasje, relacje z bliskimi, akceptację samej siebie i pomoc innym. To bycie w harmonii z samą sobą i otaczającym światem, a także czerpanie radości ze wszystkiego, co życie ma do zaoferowania.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”