Kameleon

Znacie test Gallupa? Ostatnio zrobiłam. W mojej top 5, a nawet top 3 jest kameleon. To cecha, która jest jest moim motorem napędowym. Moją życiową siłą. Niespodzianki, ruch, zmiana, wyzwania, spontaniczność to są wody, w których lubię pływać. Jeśli zmiana w porę nie znajdzie mnie to sama ją sobie wymyślę i zrobię. Bo jedyną stałą w życiu jest zmiana. Tym jest dla mnie byciem na fali. I spróbuj tu człowieku utrzymać balans… 😂

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”