Just let it go!

Just let it go!

Bycie na fali to taki stan kiedy nic nie martwi, nie spina, nie niepokoi. Kiedy jestem na fali czuję jakbym lewitowała przez życie bez żadnego oporu. Moje ciało, głowa i emocje tworzą jeden zbiór wspólny. Widzę przed sobą cel i jestem skupiona tylko na tym, by dotrzeć do tego punktu, który sobie wyznaczyłam. Czuję spokój. Adrenalinę. Miękkość. Jest dobrze. Wszystko ze sobą rezonuje na tej samej nucie. To boski stan nieważkości, który czasami na chwilę tylko unosi nad powierzchnią. Czasami jest za spokojnie, nic się nie dzieje. Wtedy ważna jest cierpliwość. Wystarczy poczekać.... zanurzyć dłoń w otchłań i wyczuć nadchodzący vibe, prąd, który porwie z pełną siłą. Każdy musi złapać swoją falę. Nie ma na to wzorca. Każdy musi sam i indywidulanie by poczuć ten stan.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”