Joy of being!

Joy of being!

Od dawna poszukuje siebie i zrozumienia dla życia jakie prowadzimy. Jeden z milionerów których poznałam zainspirował mnie do biznesu mówiąc: „biznes jest jak serfing, to zabawa - trzeba być na fali„… Zrozumiałam istotę tego stwierdzenia dość niedawno, pracując jako wolontariuszka, w wiosce Azteckiego szamana Mao . Pokazał mi prawdziwa radość życia - która nie była pycha, czy posiadaniem, a raczej obecnością i spokojem. Teraz gdy myślę o „byciu na fali„ czuje powietrze w moich płucach, szybsze bicie serca i uśmiech na twarzy. Być na fali - to czuć radość życia!

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”