Jestem wodą!

Jestem wodą!

Zanurzam stopy, łydki, wchodzę po pas. Czuję ekscytację i respekt. Woda to żywioł. Pierwsza fala mi o tym przypomina. Blue mind. Jestem tu i teraz, śmieję się do siebie, nie czuję ciężaru ciała, tylko czystą przyjemność, gdy słońce błyszczy na powierzchni wody. Chwytam deskę i rozglądam się w poszukiwaniu idealnej fali. Próbuję wstać. 1:0 dla morza, ląduję pod wodą, ale szybko wynurzam się gotowa do kolejnej próby. W końcu mi się uda. Nie będę na fali, ale będę falą, morzem, naturą! :) Poczuję, że wiatr, woda, słońce, ja i deska złapaliśmy wspólny język i porozumiewamy się w nim bez słów.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”