Jest woda, jest przygoda!

Jest woda, jest przygoda!

Przestrzeń, wolność, uważność i obecność. Ja, woda i cisza. Słyszę delikatny plusk, gdy zanurzam wiosło, krople wody spływają po desce i dobiegają do moich stóp. Jak cudownie móc to poczuć! Dzięki pływaniu na SUP doświadczam pełni życia! Moje motto brzmi: ,,Jest woda, jest przygoda!". Zabieram ze sobą aparat, ukulele i kalimbę. Fale Bałtyku stały się dla mnie inspiracją do stworzenia wodnej panoramy. Swoje muzyczno-fotograficzne pasje łączę z pływaniem! Hawajski koncert środku jeziora, uwiecznianie zmieniającego się żywiołu, łagodne dźwięki kalimby o zachodzie słońca...

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”