Jednoczenie się z nieposkromioną siłą Bałtyku i Odry poprzez Surfing marzeń.

Jednoczenie się z nieposkromioną siłą Bałtyku i Odry poprzez Surfing marzeń.

Aloha, drogi/drodzy czytelniku/czytelnicy tego wpisu. Zacznę od zostawienia całego serducha w to co tutaj napisze tak samo jak robię to podczas bycia na fali. Próbowałem w życiu wielu sportów, jestem człowiekiem, który lubi adrenalinę i który czuje flow we wszystkim co robi.. bo przecież życie trzeba przeżyć, a nie przetrwać. Myślałem, że jestem obyty ze sportami deskowymi jeżdżąc na snowboardzie i deskorolce jednak gdy spróbowałem złapać swoją pierwszą fale w Chałupach poczułem się taki malutki i uświadomiłem sobie, że wiele przede mną, natomiast nigdy nie poczułem takiego uniesienia łapiąc swoją pierwsza w życiu fale, którą umieściłem w pliku. Bycie na fali wywołało we mnie tyle pozytywnych emocji że mogę to porównać do skoku który wykonałem z najwyższej konstrukcji na świecie ,,Dream Jump Szczecin”. Moim głównym celem jest surfowanie zawodowo łapiąc najlepsze fale na różnych Surf Games. Jestem pewny, że po tym wyjeździe polepszyłby się mój skill, co przybliżyłoby mnie do bycia jeszcze lepszym Surf adeptem.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”