Jastarnia My Wave

Jastarnia My Wave

Być na fali to świadome wykorzystanie momentu. Podążanie za nim z uważnością na każdy etap zdobywania nowego doświadczenia i nowej umiejętności. Z jednoczesnym pełnym szacunkiem do zdolności ludzkiego ciała i umysłu. Moje bycie na fali to powrót do dziecięcej, wręcz pierwotnej radości z nauki umiejętności, na które przychodzi dobry moment i wystarczająca ciekowość aby ich doświadczyć. Do dziś nie mogę wyjść z podziwu, że przejechałam całą rampę, ponieważ w pierwszym kroku było to dla mnie nieosiągalne. Niesamowite jak szybko ludzki mózg jest w stanie wygenerować nowe połączenia neuronowe, przyswoić sobie nowy stan i być na fali aby dokonać rzeczy, których w pierwszym kroku człowiek niejednokrotnie się po prostu boi.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”