Jak bycie na fali może pomóc sportowcom

Jak bycie na fali może pomóc sportowcom

Być na fali wielu z nas kojarzy z klasycznym surfingiem, lecz to stwierdzenie równie dobrze może być przenośnią oznaczającą wykonywanie pewnych czynności, które nas fascynują. Dla mnie bycie na fali to przede wszystkim poczucie ogromnej pewności w swoje umiejętności na boisku siatkarskim. Dzięki temu akcje, które nie zawsze wyjdą po mojej myśli szybko idą w zapomnienie i wpadam na inne rozwiązania jak przechytrzyć przeciwnika, bo wbrew pozorom w siatkówce plażowej występuje mnóstwo taktycznej gry. Kiedy „jestem na fali” mam wrażenie że czuję większy luz i mniejszy stres oraz nie boję się wykonywać zagrań, które wiele razy przećwiczyłem na treningach. Osobiście uważam, że w siatkówce plażowej, jak i w innych sportach technika jest bardzo ważna ale chyba priorytetem jest „bycie na fali” podczas gry, ponieważ możemy mieć ogromne umiejętności, ale będzie nam brakowało wiary w to, jak potrafimy dobrze zagrać.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”