It’s only a short trip so enjoy it!

It’s only a short trip so enjoy it!

Dla mnie „bycie na fali” oznacza samopoczucie takie, które towarzyszy mi dzisiaj gdy piszę to zgłoszenie. W życiu zawsze będą wzloty i upadki, radosne i smutne chwile, ale to od nas zależy jaką perspektywę przyjmiemy w każdej sytuacji.
Niedawno wróciłam z wakacji w Portugalii, pierwszych na których byłam sama. Czy można odkrywać świat w pojedynkę? Tak. Czy można próbować i uczyć się nowych sportów niezależnie od wieku? Tak. Czy można cieszyć się też z powrotu do pracy? Tak. Po dwóch tygodniach ludzie wciąż nie mogą się przestać dziwić jakim radosnym człowiekiem jestem. Czy mam pracę marzeń? Nie sądzę. Czy ją lubię? Tak, bo dzięki niej mogę realizować swoje potrzeby i nowe pasje. Czy mogłabym nie pracować? Oczywiście, że tak. Ale na ten moment nie mam takiej możliwości więc staram się dostrzegać pozytywne aspekty mojej codzienności. Wierzę, że nasze szczęście w dużej mierze zależy od perspektywy jaką przyjmiemy i ja staram się mieć tę właściwą. Cieszę się czasem spędzanym z ludźmi których kocham i o których się troszczę; cieszę się z miejsca w którym jestem zawodowo, cieszę się z każdej kolejnej podróży na którą mogę sobie pozwolić; cieszę się, że jestem zdrowa i sprawna, i że już niedługo znów będę mogła surfować, bo gdy raz złapiesz falę to już nie możesz przestać!
Tak, jestem aktualnie "na fali"! :)

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”