IT Developer

IT Developer

W kontekście osobistym, być "na fali" oznacza być zainteresowanym i otwartym na nowe doświadczenia, mieć zrozumienie dla zmian zachodzących w otaczającym nas świecie oraz dostosowywać się do nich w pozytywny sposób. W dziedzinie zawodowej, bycie "na fali" oznacza bycie aktualnym z trendami, technologią i innowacjami w swojej dziedzinie. Osoby "na fali" często są skłonne do nauki i doskonalenia swoich umiejętności, aby utrzymać się w czołówce i odnosić sukcesy w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym. W skrócie, być "na fali" to być w zgodzie z duchem czasu, elastycznym wobec zmian i gotowym do podjęcia wyzwań, które niesie ze sobą dynamiczny świat.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”