Istota fali

Istota fali

Żyć, płynąć, pozwolić sobie zanurzyć się i dać się ponieść fali życia. Bez oporu, w głębokim poczuciu jedności i słuszności wszystkiego co się wydarza. I zgody na nagłe uderzenie gałęzi, czy otarcia się o dno i tej samej zgody na złapanie najlepszej fali życia z ciepłem słońca na twarzy i dzikim rykiem wygrywającym się prosto z piersi, z trzewi, z naszej esencji, z życia, z ziemi, z wody. Czy to krzykiem bólu, czy szczytowania. Być, płynąć. Deixar-se levar.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”