Inspirując innych

Inspirując innych

Być na fali to nie oglądanie się za siebie. To bycie tu i teraz. Skupienie na tej chwili i łapanie wyczekanego momentu. Być na fali to wynurzenie się po każdym upadku i czekanie na kolejny moment tak by wpasować się w niego jeszcze celniej. To inspirowanie i zaskakiwanie samego siebie i innych w otwieraniu wciąż nowych możliwości. To stan ducha w którym chcesz być i nie myślisz o tym, że kiedykolwiek może się skończyć. Więcej w filmie :)

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”