Homeostaza/wybór

Homeostaza/wybór

Myślę, że od niedawna zaczęłam naukę życia na fali. Dla mnie to oznacza możliwość wyboru i harmonię z samą sobą - osiągnięcie własnej homeostazy. Przestałam obawiać się, co inni mogą pomyśleć, i zaczęłam słuchać głosu w moim wnętrzu. To pozwoliło mi odkryć moje wewnętrzne dziecko i odnaleźć nieopisane szczęście. Niezależnie od okoliczności i nieprzewidywalności życia, fale zawsze znajdą sposób, aby dotrzeć do brzegu. Teraz to od nas zależy, na której fali będziemy pływać i jaką ścieżkę w życiu wybierzemy.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”