Halo? Dzwonię z muszli.

Halo? Dzwonię z muszli.

Bycie na fali to sztuka wglądu i wysłuchiwania. Tzn. dać się ponieść chwili, tzn. odpuścić całkowicie swoje ego i swoje ambicje, ale też wspomnienia swoich porażek. To po prostu dobra zabawa, a nie pompatyczne bycie na szycie. Poczucie, że odpuszczając zyskujemy najwięcej. Że wsłuchując się w szum fal, starając się zrozumieć ich naturę, zczytujac tło i próbując się w nie wtopić - zyskujemy "własną" perspektywę. Którą nabywamy jedynie w interakcji, w odniesieniu do czegoś. Paradoksalnie dopiero, gdy zaczynamy współpracować ze środowiskiem zyskujemy poczucie jak gdyby świat legł u naszych stóp. Wtedy to on zaczyna nasłuchiwać i nadawać na naszych falach.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”