Górska fala

Górska fala

Wychodzę z założenia, że aby być "na fali" nie trzeba faktycznie znajdować się w wodzie. W tym roku byłam na fali w czymś zdecydowanie przeciwnym- górach. To właśnie granie były dla mnie falami i pozostawiły we mnie wielką zajawkę, którą mam zamiar realizować w przyszłych planach wypraw i podróży. Zakochałam się w wędrówkach, a zdobywanie kolejnych szczytów utrzymywało mnie na tej fali satysfakcji i dreszczyku emocji. Surfowałam więc między górskimi dolinami i przełęczami i było to dla mnie absolutnie nieziemskie przeżycie.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”