Główny bohater niezależnego komediodramatu

Główny bohater niezależnego komediodramatu

Kiedyś przeczytałam gdzieś trafne spostrzeżenie, że „każdy jest głównym bohaterem swojej historii i to on decyduje o tym, jaki będzie jej przebieg”. Jeśli szczerze miałabym określić jaki jest zatem genre mojego istnienia - byłby to zdecydowanie komediodramat pełny śmiechu i faux pas, warty projekcji na festiwalu filmów niezależnych pokroju Sundance Film Festival.

Być na fali? To dla mnie oznacza właśnie traktowanie siebie jako protagonisty swojej historii. To korzystanie z szans i popełnianie błędów - budowanie tym samym albumu mentalnego zbudowanego z klatek tych komicznych, pięknych, jak i dramatycznych chwil swojego życia. Wyciąganie z tego co nam się przydarza lekcji na przyszłość i podchodzenie do porażek na zasadzie „czego mnie to uczy?”. Traktowanie siebie z przymrużeniem oka i wdzięczność za każdą chwilę, która pozwala nam błądzić własnymi ścieżkami i odkrywać to, co buduje nasze „ja”.

P.S: zdjęcie wykonane w Muğla, Turcja. Chwilę po tym, jak zaatakował mnie bezdomny pies, pląsający się po prawie pustej plaży w poszukiwaniu towarzystwa. I ja - która potem latałam po lekarzach z pomocą tureckich przyjaciół - a co lepsze - kusiłam posiniaczonymi nogami przez kolejne 3 tygodnie. Czego mnie to nauczyło? Zawsze pozna się turystę w obcym kraju ;)

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”