Głębia małych fal

Głębia małych fal

Każdy dzień składa się z fal. Większość z nas poluje na te największe. A co jeśli one nigdy nie przypłyną? W polowaniu na falę wzniosłych przeżyć możemy zgubić te codzienne, małe. Dla mnie bycie na fali to znalezienie balansu między codziennością a wyimaginowaną przyszłością. Jeśli dziś nie będzie wielkiej fali, to i tak utrzymam się na powierzchni wody dnia i spróbuję dostrzec głębię małych fal. Zdjęcie obrazuje, co można robić, jak „nie ma fal”. Hiszpania, El Palmar 2016

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”