Gimnastyka sportowa jest na fali

Gimnastyka sportowa jest na fali

Podchodzę do pojemnika z magnezją. Biorę oddech. Jestem już rozgrzany. Moje dłonie są sine, spuchnięte i szorstkie jak resztki magnezji, która została na poręczach. Po raz kolejny smaruję ręce. Nie spieszę się. Odtwarzam w myślach ostatnie podejście. Powoli od wejścia na przyrząd, element po elemencie, aż do zeskoku powtarzam w głowie układ. Wiem, co muszę zmienić. Odkładam magnezję i podchodzę do poręczy. Już teraz nie myślę. Jestem.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”