Gdy cały świat znika

Gdy cały świat znika

Być na fali to ten moment w życiu, gdzie przez krótką chwilę znika cały świat, znikają problemy, wyciszasz się i dajesz ponieść się temu, co Cię napędza. Być na fali to łapanie pierwszych w życiu fal w Biartiz we Francji, pierwszy wyjazd z dziewczyną na road trip po Portugalii, czy zjedzenie pierwszej pizzy we Włoszech. To te chwile, które szybko przemijają a ciągle szukam ich jak tych nowych nadchodzących fal.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”