Fuzja Śnieżnych i Dźwiękowych Fal

Fuzja Śnieżnych i Dźwiękowych Fal

"Na fali" to dla mnie zarówno szaleństwo związanego z jazdą na snowboardzie, jak i ekstaza tańca do rytmu ulubionej muzyki. To moment, w którym energia płynąca z dźwięków tworzy harmonię z moją wewnętrzną kreatywnością. Gdy biorę udział w muzycznym tańcu, jestem jak surfujący na fali nut, improwizujący ruchy zgodnie z emocjami. To jak zbliżenie się do melodii, wchłonięcie jej w siebie i wyrażenie tego w ruchu ciała.

"Na fali" oznacza dla mnie zdolność do wyrażenia siebie zarówno na stoku, jak i na parkiecie tanecznym - to sposób na połączenie pasji i spontaniczności w twórczym tańcu z życiem.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”