Free my mind

Free my mind

Dla mnie być na fali oznacza kompletne wyłączenie tłoczących się myśli w głowie. Nie ma miejsca na rozmyślanie, jest tu i teraz. Ja i deska. Ja i fala. To jest dla mnie najwspanialszy, wbrew pozorom najspokojniejszy moment dla umysłu, kiedy jestem na fali. Kompletne oczyszczenie. Nigdy nie czułam takiego spokoju i spełnienia jak mój pierwszy raz na fali. Potem jest już tylko lepiej. Nie dziwi mnie, że surfing tak uzależnia. Jak raz spróbujesz nie ma odwrotu.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”