Follow, now slow…

Follow, now slow…

Follow: Od zawsze w biegu, pośpiechu, niedoczasie,
z głową pełną planów, marzeń, pomysłów. Życie powiedziało stop stawiając na drodze coś, czego nikt nie ma w planach. Diagnozę nie-do-zaakceptowania w piękny lipcowy wieczór.
Slow: Dziś o wrześniowym poranku: zwalniam, dostrzegam, doceniam: smakuję kawę, słucham deszczu, karmię w parku wiewiórki, faluję z radości i znowu kocham Cię Życie!

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”