Falowanie

Falowanie

Być na fali ma dla mnie kilka znaczeń. Pierwsze, oznacza złapać bakcyla, złapać flow na daną czynność i wykonywać ja z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem. Kolejne znaczenie, bardziej dosłowne, kojarzy mi się z surfingiem - złapaniem fali i płynięciem na niej. Łapanie fal kojarzy mi się znów z dużym spokojem, skupieniem i głębokim relaksem. Bycie na fali inspiracji łączy dla mnie wszystkie powyższe cechy. Głębokie skupienie, zaangażowanie, entuzjazm i idące za tym ogromne rozluźnienie i spokój. Osiągniecie Zen, niczym buddyjscy mnisi. A w efekcie takiej fali inspiracji mogą przypłynąć niesamowite pomysły, jak na przykład surfowanie po piasku.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”