Falka pralka

Falka pralka

Bycie na fali to dla mnie niezamykanie się w schematach. To pozwolenie sobie na błędy, na niewiedzę, na naukę. Bycie na fali to doświadczanie teraźniejszości, pogodzenie się z tym co było i otwarcie na to co będzie. Bycie na fali to zaufanie sobie, swoim potrzebom i emocjom, życie według wewnętrznego rytmu, przytulenie siebie i innych. Bycie na fali to pozwolenie sobie na bycie człowiekiem, na zmęczenie, na błąd, na lenistwo, na zabawę, na pracę i doświadczanie nowych rzeczy. Bycie na fali to również zaakceptowanie surferskiego „prawa drogi”. Zaakceptowanie obecności innych wokół nas, z jednoczesnym poszanowaniem własnych granic. Ja na fali jestem odkąd zaczęłam łączyć pracę modelki z pracą w szkółce kitesurfingowej na Półwyspie Helskim. Bo bycie na fali to znajdowanie balansu między z pozoru odległymi od siebie, zajawkami, życiem prywatnym i zawodowym. Bo czasem falka, szczególnie ta Bałtycka, czasem okazuje się pralką.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”