Fale są naszą muzyką, a sztormy – naszym tańcem

Fale są naszą muzyką, a sztormy – naszym tańcem

Taniec fali, przyjaźń i deszcz są jak magiczny moment, który łączy trzy różne elementy w jedno niezwykłe widowisko.

Fala jest symbolem dynamicznej energii, która porywa nas w taniec. To ona stanowi naszą płaszczyznę do wyrażania naszych uczuć i emocji. Jej rytmiczne ruchy przypominają nam o ciągłym przepływie życia.

Przyjaźń jest naszym partnerem w tym tańcu. To ona dodaje znaczenia każdemu kroku, jaki podejmujemy. Razem tańczymy w harmonii, znając się na tyle dobrze, że nie musimy używać słów, by rozumieć siebie nawzajem. To nasza przyjaźń sprawia, że taniec staje się jeszcze piękniejszy.

Deszcz jest jak melodia towarzysząca naszemu tańcowi. Jego krople spadają delikatnie, tworząc rytm, który wypełnia przestrzeń wokół nas. To on dodaje emocji i głębi naszemu tańcowi, nadając mu unikalny charakter.

Wszystko to razem tworzy niezwykły taniec. Fala, przyjaźń i deszcz splatają się w harmonijną symfonię, która wywołuje uczucia i emocje. To taniec, który wyraża naszą bliskość, naszą zdolność do dostosowania się do zmieniających się warunków i naszą umiejętność czerpania radości z chwil nawet w deszczowy dzień.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”